Avukatlarımız :

Avukat Gülşen ÖZER
1976 yılında Elazığ’da doğdu. Lise eğitimini Elazığ Anadolu Lisesi’nden tamamladıktan sonra 2000 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2001 yılında Ankara Barosuna kayıtlı serbest avukat olarak çalışmaya başladı. 2005 yılından itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olup kurulduğu tarihten bugüne Esen Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır. İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup İş Mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

E-Posta: gulsenozer@esenhukukburosu.com


Avukat Melda ÖKTEM
1982 Balıkesir doğumludur. Konya Beyşehir Anadolu Lisesindeki eğitimini müteakiben 2004 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Bir süre İzmir Barosu’na bağlı serbest avukat olarak çalıştıktan sonra 2008 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. 2009 yılında Esen Hukuk Bürosunda çalışmaya başlamış olup İş Hukuku ve Özel Hukuk alanında uzmanlaşmıştır. İngilizce bilmektedir.

E-Posta: meldaoktem@esenhukukburosu.com


Avukat Yiğit BELLİ
1984 yılı İstanbul doğumludur. Maltepe Anadolu Lisesi’ndeki eğitiminin ardından 2007 yılında Marmara Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2008 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuş olup 2010 yılından itibaren Esen Hukuk bünyesinde çalışmaktadır. İcra ve Özel Hukuk alanlarında uzmanlaşmıştır. İngilizce bilmektedir.

E-Posta: yigitbelli@esenhukukburosu.com